Sūpynės Bizz’e

Socialinio verslo konferencija “Bizz” pasikvietė mus pravesti workshopą, ir sukurti kažką gražaus Antalieptės slėniui. Kadangi kiti padirbtuvininkai tą savaitgalį buvo užsiėmę, tai už workshopą buvau atsakinga aš, Rūta.
Pamaniau, kad sūpynės yra gana nesudėtingas ir smagus daiktas, tinkamas gaminti renginio metu. Jei jau darome rankomis, tai darome originaliai – nenorėjau, kad tai būtų tiesiog lentutė su dviem virvėm, tad radusi panašų analogą, nusprendžiau daryti kiek sudėtingesnį kabantį krėslą.
Šeštadienį ryte, pravėdinusi galvą jogoje, supratau, kad dar nieko nepasiruošiau savo dirbtuvėms! Reikia suieškoti medienos, elektros, įrankių… Kol laksčiau visko ieškodama, pasirodo, kad grupelė žmonių manęs laukė. Atsiprašau visų, kurių neįspėjau apie vėlavimą!
Laimei, mane pasigavo kelios merginos: “Kada gi tas sūpynes darysim?!” 🙂
Pasitelkiau jas į pagalbą, ir pradėjome ieškoti visko kartu.
10540767_677886492302463_3088001401662429811_n OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tai buvo išties puikios pagalbininkės: su tokiu užsidegimu ėmėsi darbo, taip logiškai apmąstydavo prieš darant, dar ir mane pamokė, kaip ką reikia daryt! Aš jau tik klausiau, kaip jos sprendžia dilemą, kaip geriau ištampyti virves, ir žavėjausi. Tai buvo puikiosios būsimosios dešimtokės Goda, Lina, ir Julija, ir dvyliktokė Ligita iš Rokiškio.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Labai ačiū ir “Maugliui” (Eivydui), nepabijojusiam kartis į ~7 metrų aukštį raišiot mazgų, ir Ignui, padėjusiam visur ir visada.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sūpynės gavosi nevisai kaip sūpynės. Tokia konstrukcija “meta” tave lauk, jeigu pradedi suptis, bet sėdėjimui ir knygos skaitymui ar šiaip pokalbiui, tai visai smagus ir patogus daiktas. Būtų puiku pagaminti daugiau tokių krėslų – šis tai tik “beta” versija.
Taigi, ačiū Bizzui už šaunų renginį, ir dar kartą ačiū sūpynių Dream Team’ui. Tikiuosi, dar teks sugrįžt į Antalieptę, sekantį kartą su visomis Padirbtuvėmis. 🙂