Kviečiam norinčius prisijungti

Praėjo beveik metai nuo tada, kai pirmą kartą įsikėlėme į savo patalpas Užupyje. Per tą laiką dar geriau supratome savo poreikius, pasimokėm iš klaidų, susipažinom su žmonėmis, kuriems nesvetimos darymo idėjos, ir šiaip paturėjom gerą laiką. Juk vienaip ar kitaip tai svarbiausia. Visus metus pragyvenome iš pinigų, surinktų pusei metų. Taupiai gyvenome, bet neišvengiamai artėja laikas kitam padirbtuvių etapui. Taigi, kviečiame norinčius prisijungti kitam pusmečiui prie padirbtuvių. Ateinantį pusmetį, o gal ir ilgiau gyvensime naujose patalpose „Commune art” erdvėje. „Commune art” – tai buvusios spaustuvės patalpose įsikūrę kūrybingi žmonės. Kaip jie save prisistato, galite paskaityti čia: apie mus. O štai vienas jau tradiciniu tapęs renginys – „Commune art” Kalėdų mugė.

Padirbtuvės įsikels į panašaus kaip dabar ploto patalpą antrame aukšte. Šį kartą turėsime laisvai prieinamą sanmazgą, neribojamą patekimą į teritoriją neribotam (proto ribose) žmonių skaičiui, galimybę pasistatyti židinį, didelį kiemą bei puikius kūrybingus kaimynus. Tai vienas svarbesnių dalykų.

Patalpų panorama
Patalpų panorama. Interaktyvi peržiūra čia.

Taigi, jei nori prisijungti prie padirbtuvių, štai pasiūlymas tau (tiksliau net trys pasiūlymai):

  • tapk steigėju ir gauk raktą nuo padirbtuvių, ateik, kada nori, ir daryk, ką nori;
  • būk padirbtuvių draugas, naudokis patalpomis bei įrankiais, kai jose bus kas nors iš steigėjų;
  • išreikšk palaikymą padirbtuvių idėjai ir paremk mus tiek, kiek gali. Padirbtuvės tavęs lauks.

Taip, mes vėl renkam pinigus. Sekančiam pusmečiui padirbtuvėms reikia šešių steigėjų, ant kurių pečių guls patalpų išlaikymas, nuoma bei komunaliniai mokesčiai. Steigėjo mokestis – 400 LTL pusei metų. Būti mūsų draugu kainuos tik 200 LTL pusei metų. Šie pinigai bus naudojami bendroms padirbtuvių išlaidoms: medžiagoms, įrangai ar dar kam prireiks. Spręsim visi kartu. Jei ir tai atrodo neadekvati suma, bet idėja tau patinka, paremk, kiek gali.

Šiuo metu jau turime keturis steigėjus ir vis dar laukiam likusių. Parašyk labas@padirbtuves.lt ir prisijunk. Pa.