Sena padanga ir daug virvės.

Pirmasis internetinis paveiksliukas atgijo dirbtuvese.
Pirmasis internetinis paveiksliukas atgijo dirbtuvėse.

Manau, kiekvienas internete yra matęs gražaus (ir kartais paprasto) daikto paveiksliuką ir pagalvojęs – ir aš norėčiau (galėčiau) tokį pasidaryti. Ir ne vieną kartą taip. Dažniausiai tokie paveiksliukai nugula kur nors pinterest’e ar tumbler’yje ir viskas tuo pasibaigia.

Labai smagu, kad Margarita nusprendė vieną iš tokių internetinių svajonių paveiksliukų paversti realybe. Palankiai susiklosčius aplinkybėms, gavo visų reikalingų medžiagų ir per vakarą kartu su kitais smalsuoliais sukonstravo virvinę padangą sėdynę. Nežinau, kaip dar gudriau ar tiksliau tai pavadinti. Internete dar vadinama ottaman seat.

Kadangi internetas ir taip pilnas instrukcijų, kaip tai padaryti (štai čia), pasidalinsiu tik keliais pastebėjimais ir nuotraukomis. Visų pirma, gali pasirodyti, jog toks daiktas beveik nieko nekainuoja. Tai tiesa, jei turi visas reikiamas medžiagas (captain obvious strikes again). Bet jei ne, tai apytiksliai tokia sėdima vieta kainuos maždaug 150 LTL. 60 metrų virvės (120 LTL), plius trys pakeliai karštų klijų (20 LTL), varžtai bei fanieros lakštas. Dar reiktų pridėti lako virvei kainą. Taigi, turėkit omeny, jei neturite aplink besivoliojančių padangų beigi daug virvių, taupiau bus apsilankyti greitai atsidarančioje IKEA parduotuvėje. Kitas pastebėjimas, working alone sucks. Kaip jau pastebėjo HUB’ų propaguotojai. Čia tas pats. Vienam tokį dalyką gaminti yra žymiai sudėtingiau nei dviese. Vienas pila klijus, kitas klijuoja virvę.

Taigi, valio Margaritai, kad suorganizavo šį pažaidimą ir, tikiuosi, su laiku dar ne vieną virtualų daiktą perkelsim iš pinterest’o į realybę. Turite idėjų ir noro?

Truputis varztu.
Truputis varžtų.
Sesiasdesimt metru virves.
Šešiasdešimt metrų virvės.
Trys pakeliai karstu kiju.
Trys pakeliai karštų kijų.
Keturios rankos.
Keturios rankos.
Ir daug kantrybes.
Ir daug kantrybės.