Žmonės

Šį pusmetį (2016 m. rugsėjo mėn. – 2017 m. kovo mėn.) dirbtuvėmis rūpinasi:

RutaRūta

“Visada buvo smalsu eksperimentuoti su įvairiom medžiagom. Esu architektė, bet galvoje sukasi ne tik pastatų projektai, bet ir baldai, viešosios erdvės, interjeras, tekstilė, dviračiai. Be to, čia laaabai smagi kompanija – kaskart ne tik išmokstu naujų dalykų, bet ir prisijuokiu :)”

AurimasAurimas

“Padirbtuvėse esu, nes jau daug metų žaviuosi ir stegiuosi praktikuoti “pasidaryk pats” idėją, taip pat mane domina žmogiškosios sinergijos ir darbo grupėse temos. Mėgstu gerą dizainą ir įvairias bendruomenines ar socialines iniciatyvas, projektus viešosiose erdvėse, labiausiai – kai šios sritys susipina. Dirbu su apšvietimu, daiktų dizainu, materijos prasme dažniausiai tai – medis, šiek tiek elektronikos, tekstilės, betono, truputis metalo. Kuriant ir įgyvendinant idėjas ar sprendimus estetiką dažniausiai vertinu kaip lygią funkcijai.”

MishaMichailas

“Nesu burtininkas, bet planuoju juo tapti. Mano stiprioji pusė yra dviračiai – man atrodo, išmanau apie juos daugiau, negu eilinis žmogus, bet iki profesionalo dar daug trūksta. Turiu ir nedidelį specializuotų įrankių komplektą. Patinka dirbti su medžiu, šioj srity turiu irgi šiokį tokį bagažą, kurį norėčiau didinti. Prijaučiu D.I.Y. kultūrai, dėl to neatsisakau ir visokių kitokių darbų, darbelių buityje: padaryti, paremontuoti, perdaryti, patobulinti ir t. t. Tai kai tapsiu burtininku, norėčiau būti auksarankiu.”

VincentasVincentas

“Noriu, kad Vilniuje būtų gerai aprūpintos ir prieinamos viešos dirbtuvės. Esu IT specialistas. Moku dirbti su medžiu, kompiuteriais, elektronika, betonu.”

 

RaimondasRaimondas

“Daugiausia dirbu su medžiu. Kartais susikonstruoju kokią lentyną, spintelę, kėdę, stalą ar pagaminu kam nors medinį arkliuką dovanų. Kartais nutinka, kad pasigamu plaustą ar kanoją. Teko pramokti darbuotis su epoksidinėmis, polimerinėmis dervomis, virinti. Keista, bet moku ir siuvimo mašina siūti.”

GedasGedas

“Sveiki. Esu padirbtuvėse, nes mėgstu baldus, įvairius pameistravimus, o darbas su medžiu ir metalu – sena svajonė. Viešosios dirbtuvės – vieta, kurioje galiu tuo užsiimti.”

 

Donatas

“Man patinka konstruoti ir gaminti daiktus. Visai nesvarbu iš ko, tai gali būti elektronika, medis, plytos ar neapčiuopiami rankomis bitai ir baitai. Džiaugiuosi, kai mano ar mano ir komandos narių sukurtais dalykais naudojasi žmonės. Padirbtuvės – puiki vieta ir erdvė, kurioje galima padirbėti su medžiu ir kitais dideliais daiktais, kurie netelpa į nedidelį miesto butą.”

Jonas2Jonas

“Mėgstu kūrybą, o Padirbtuvės yra vieta, kurioje galiu ne tik įgyvendinti idėjas, bet ir jų pasisemti. Esu meistrautojas, dėl to kaskart iš naujo mokausi grožėtis įrankiais, darbu, žmonėmis ir tuo, ką PADAROM.”

 

LinaLina

“Esu menininkė, drabužių / tekstilės dizainerė, bet paskutiniais metais vis daugiau laiko skiriu asmeniniams meniniams projektams, todėl Padirbtuvės yra puiki vieta eksperimentuoti su medžiagomis, įgyvendinti idėjas ir keistis patirtimi. Šiuo metu labiausiai domiuosi darbu su medžiu, keramika, betonu. Taip pat planuoju pasidaryti daiktų namams. Moku siūti, megzti, austi, išmanau apie šilkografiją ir audinių dažymą.”

DariusDarius

“Patinka konstruoti, bandyti naujus dalykus ar tiesiog pasigaminti / sutaisyti daiktus. Patinka ir pati PAdirbtuvių idėja, kai nuomojama erdvė su įrengimais.”

 

VitalijusVitalijus

“Patinka krapštytis ir meistrauti, bet namuose negaliu to daryti, todėl ir atėjau čia. Be to, labai smagu, kai, sujungus pomėgį krapštytis ir meistrauti, pavyksta pagaminti ką nors naudingo.”

 

 

DainiusDainius

“Atėjau pagaliau įgyvendinti savo idėjų. Viena jų – pačiam pasigaminti staliuką nuo A iki Z. Užsiimu 3D grafika. Tikiuosi, kuriant daiktus panaudoti turimas žinias.”

 

KarolisKarolis

“Esu baldų technologas konstruktorius, mano senelio senelis buvo dailidė, tėčio tėtis, tėtis – stalius-dailidė, net pavardė reiškia drožinėjimą. Gėda būtų nenueiti kartą per savaitę medžio PAčiupinėti, todėl aš ir esu čia, PAdirbtuvėse!”

SimasSimas

“Žmogus su dviem kairėm rankom, vertinantis gamybos naudą smegenims, rankoms ir socialiniam gyvenimui. Didžiausi gamybiniai pasiekimai gyvenime – tai gyvas ale stalo futbolas ir keli simpatiški pakabukai. Geriau nei gaminti sekasi organizuoti workšopus ir rūpintis vaikų smalsumu / švietimu.”

SimonasSimonas

“Kūryba – kaip mechanizmas ir varomoji jėga, kuri skleidžia garsus mumyse ir aplink mus. Viena iš veiklos sričių – akustinių eksperimentinių instrumentų kūrimas, gamyba, eksperimentavimas ir įgalinimas.”

 

ViliusVilius

“Esu programuotojas. Kuriu Android programėles. Pastaruoju metu susidomėjau Arduino mikrokontrolerių programavimu bei elektronika, tad džiaugiuosi, kad PA-dirbtuvėse atsirado elektronikų kampelis. Nuo vaikystės turėjau galimybes meistrauti su metalo suvirinimo aparatu, medžiu, santechnika, pulverizatoriumi, auto / moto mechanika, sodininkyste / daržininkyste. Neturiu jokių didelių projektų / planų Padirbtuvėse. Prisijungiau, nes norėjau palaikyti šitą atvirų dirbtuvių idėją. Tikiuosi sugalvosiu, ką nors PA-meistrauti Padirbtuvėse.”

DaliusDalius

“Padirbtuvės – puiki vieta realizuoti savo kūrybiškumą. Ar tai ilgai „megztas“ projektas, ar tik vakar gimusi mintis, Padirbtuvėse galiu suteikti jiems pavidalą. Domiuosi elektronika, todėl noriu kurti prietaisus, kurie padėtų buityje. Noriu išmokti apdirbti medį ir stiklą, kad ateityje galėčiau suteikti formas kuriamiems prietaisams. PAkurk.”

DanieliusDanielius

 

 

 

Andzejus2Andžėjus

 

 

 

MindaugasMindaugas

 

 

 

EimantasEimantas

 

 

 

AndriusAndrius

 

 

 

ViktorijaViktorija

 

 

 

RobisRobis

 

 

 

PovilasPovilas

 

 

 

MantasMantas

 

 

 

AugustinasAugustinas

 

 

 

DaumantasDaumantas

 

 

 

 

ViliusVilius

 

 

 

GintarėGintarė